Reklamační řád

      1. Kupujícímu doporučujeme dodané zboží bez zbytečného odkladu prohlédnout a o případných zjištěných vadách do 5 dnů informovat prodávajícího. Záruční doba poskytovaná na naše zboží je 24 měsíců.

2. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit písemně (e-mailem) do 5 dnů od zjištěné závady. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady. Popsat, o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení kupující odešle do sídla prodávajícího.

3. K reklamaci je nutné předložit kopii faktury na zboží jehož vady jsou reklamovány.

4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

5. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace, o způsobu vyřízení reklamace.

6. O reklamaci nás ihned po odeslání informujte emailem: info@pohoda-trebon.cz, nebo telefonicky +420 606201498+420 606201498 nebo 
+420 607880039+420 607880039

 


Nákupní řád

Práva a povinnosti prodejce
1.
Prodejce má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v této objednávce uvedenou do pěti pracovních dnů od přijetí objednávky, pokud nebude dohodnuto jinak; v případě platby předem na účet do pěti pracovních dnů od přijetí platby. Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámí to prodejce zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

2. Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle paragrafu 1832 odstavec 1 zákona č. 89/2012 Sb., prodejce vrátí všechny peněžní prostředky do 14 od odstoupení od smlouvy.

3. Prodávající se zavazuje osobní údaje které mu poskytl nakupující, neposkytovat žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající údaje vymaže z databáze zákazníků. Kromě údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

Práva a povinnosti nakupujícího
1.
Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.


2. Nakupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.

3. Na základě zákona č.
89/2012 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.

4. Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené /není-li sjednáno jinak/.

5. Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené.


Záruka vrácení peněz
Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ho bez udání důvodu vrátit a budou vám neprodleně zpět zaslány peníze (ať již bankovním převodem nebo složenkou).

Podmínkou vrácení peněz je:
Zboží se doporučuje vrátit neporušené, s původní etiketou-vysačkou, v originálním obalu, aby bylo schopné dalšího prodeje.
Zákazníkovi se doporučuje odeslat zásilku do 14ti dnů od obdržení zboží.
Ve vrácené zásilce musí být vložena původní faktura(kopie) vystavená naším e-shopem.
Jsou vráceny pouze peníze za zboží.
Reklamace zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijata!!!

Reklamaci zašlete na adresu:
Pohoda skateshop
, Martin Říha, Chelčického 1, Třeboň 379 01

       nebo

     Říha Martin, Šustova 899, Třeboň 379 01

--REKLAMAČNÍ PROTOKOL--

hledat

aktuální nabídka

13. březen 2016

ZBOŽÍ SKLADEM DORUČENO DO 24 HODIN zásilkovou službou PPL

Při platbě převodem na účet (603509359/0800) = levnější poštovné

NOVÁ KOLEKCE

Funstorm+Horsefeathers+HUSKY

+Represent+STYX již na obchodě!

Horsefeathers, HUSKY a Funstorm- 30% OUTLET

Tel.:607880039
OUTLET v provozu s obrovskými slevami.